Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız 1992 yılında yurt dışından temin ettiğimiz beton delme ve kesme makineleriyle uygulamaya türkiyede başlamıştır. Firmamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek üretim ve uygulama alanlarındaki gelişmeler doğrultusunda kendini sürekli yenileyerek kısa zamanda aranan isim olma başarısını göstermiştir.

Yine yurtdışından temin ederek satışını yapmış olduğumuz beton-asfalt , mermer ve bims delmede ve kesmede kullanılan elmas soketlerinin imalatına 2010 yılından itibaren başlamış olmakla beraber lazer kaynaklı karot uçlarının imalatınada başlamış bulunmaktadır. Uçlarımızı beğeneceğinizden hiç şuphemiz bulunmarnakla birlikte.memnuniyetsizlik iade hakkınıda siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Misyon

Demmaksan  Olarak yenilikçi uygulamalarla sektörümüzu yönlendirmekte ve ülkenin inşaat sektöründeki ihtiyaçlarını karşılamak. Her geçen gün genişlettiğimiz ürün yelpazesi ile inşaat sektörünün en büyüğü olmakta kararlıyız.

Müşterilerimizin memnuniyeti her zaman ana ilkemiz olmuştur. En iyi hizmeti sizlere sunabilmek için gerek ar-ge gerek yatırımlarımıza aralıksız devam ederek markamızı en iyi noktalara taşımaktayız.

Ürünlerimiz,çözümlerimiz,hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır..

Vizyon

Demmaksan elmas ve makına imalat teknolojılerı olarak ;inşaat sektöründe dinamik,teknikve tecrübeli bir kadro ile müşterilerin çözüm ortağı olmayı başaran,verdiği tüm hizmetlerde aktif rol alarak lider bir şirket olan ve gerek Türkiye gerek Avrupa ya yaptığımız ithalat-ihracatla en iyi olma yolunda ilerleyen dünyada örnek bir şirket olmaktır...

Değerlerimiz

Müşterilerimizin için iyi ve doğru olana yönelik çalışma .yenilikçi ve yaratıcı

Sammiyet

Tutarlılık

Dürüst şeffaf ve etik

İnsanlara ve çevreye saygı

Müşteri odaklı

Çalışanların gelişimini desteklemek,takım çalışmasına önem vermektir..